Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Szkoły Papieskie

W drugą sobotę miesiąca, w cyklu audycji "Szkoły z wartościami" możemy dowiedzieć się o misji i codziennym życiu uczniów, nauczycieli, rodziców, całej społeczności szkół noszących imię Jana Pawła II. Na audycje zapraszamy w drugie soboty miesiąca o 17:15.

 

2018-04-14 Zespół Szkół Samorządowych im. Papieża Jana Pawła II w Tereszpolu Zaorendzie

W kwietniu w ramach audycji "Szkoły z wartościami" przygotowanych przez Rodzinę Szkół im Papieża św. Jana Pawła II usłyszymy o wspólnocie, inicjatywach i sukcesach Zespołu Szkół Samorządowych im. Papieża Jana Pawła II w Tereszpolu Zaorendzie. Dowiemy się także w jaki sposób szkoła współpracuje z parafią.


2018-03-10 W tym miesiącu historię szkoły, aktualne wydarzenia i sukcesy swoich uczniów oraz nauczycieli prezentuje społeczność Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach.


2018-02-10 W lutym, w programie wpisującym się w cykl audycji szkół papieskich, usłyszymy o historii i osiągnięciach uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Trzeszczanach.


2018-01-13 W cyklu audycji "Szkoły z wartościami" i spotkaniu z diecezjalną Rodziną Szkół im. Jana Pawła II w styczniu spotykamy się ze społecznością Szkoły Podstawowej nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Od roku szkolnego 2017/2018 do szkoły tej włączone zostały oddziały gimnazjalne Gimnazjum nr 2 im. Papieża Jana Pawła II. W audycji dowiemy się o historii szkoły i licznych sukcesach uczniów.


2017-12-09 W grudniu usłyszymy audycję o życiu Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Płoskiem.

 

2017-11-11 W listopadzie usłyszeliśmy audycję przygotowaną przez społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Hrubieszowie.

 

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.