Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:49
Reklama SIG Zamość

Szkoły Prymasowskie

Na audycje Rodziny Szkół imienia Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w ramach cyklu audycji SZKOŁY Z WARTOŚCIAMI zapraszamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o 17:15.

2018-05-19 Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Żdanowie

W maju zapraszamy do wysłuchania audycji prowadzonej przez uczennice III klasy gimnazjum Szkoły Podstawowej w Żdanowie. Choć z powodu wygaszania gimnazjum Prymas Tysiąclecia, kardynał Stefan Wyszyński nie patronuje już szkole, to pamięć o patronie  i oddawana mu cześć wciąż jest obecna wśród społeczności szkoły.


2018-04-21 Gimnazjum nr 4 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zamościu

W audycji "Szkoły z wartościami" usłyszymy dziś o historii nadania imienia kardynała Wyszyńskiego Gimnazjum nr 4 w Zamościu. Dowiemy się także jak nauczanie prymasa wpływa na uczniów, nauczycieli, rodziców, dyrekcję i absolwentów gimnazjum. Będą oni dzielili się ze słuchaczami słowami nauczania swojego patrona, które dla nich są najważniejsze.


2018-03-17 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie

W tym miesiącu w cyklu audycji "Szkoły z wartościami" możemy usłyszeć uczennice Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie. W przygotowanej audycji przedstawiły historię szkoły, związki Kardynała Wyszyńskiego z regionem, przypomniały moment nadania imienia placówce oraz przybliżały nauczanie swojego patrona. W audycji usłyszymy także scholę "Gaudium" pod kierunkiem katechety, ks. Andrzeja Bastrzyka.


2018-01-20 Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sitnie

Gospodarzami styczniowej audycji szkół prymasowskich z cyklu "Szkoły z wartościami" są uczniowie wraz panią dyrektor i nauczycielką muzyki Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Sitnie. Z audycji dowiadujemy się o sukcesach i twórczości uczniów oraz absolwentów szkoły, a także o historii gimnazjum. Uczniowie dzielą się także ze słuchaczami muzycznymi talentami. Zapraszamy do wysłuchania.


2017-12-16 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu Kolonii

W grudniowej audycji szkół prymasowskich z naszej diecezji uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu Kolonii przybliżyli inicjatywy podejmowane w szkole w duchu nauczania Patrona. Powiedzieli o szkolnym przeżywaniu Adwentu i podzielili się pracami artystycznymi, inspirowanymi życiem i nauczaniem Kardynała Stefana Wyszyńskiego.


2017-11-18 Szkoła Podstawowa w Różańcu Drugim

Podziel się

Napisz do nas!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.