Poniedziałek

00:00 Bogurodzica
00:05 Boże Słowo
00:10 Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Adam Malinowski)
00:15 Złota Księga Dobrodziejów Radia
00:30 Poradnik radiowy (powtórka)
   
03:00 Muzyczny przekładaniec (powtórka)
05:10 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
05:55 Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:10 Pasterski Głos
06:15 Ewangelia dnia i rozważanie (ks Adam Malinowski)
06:25 Powitanie
PORANEK NA FALI
06:27 Semper fidelis
06:28 Liturgiczne ABC (ks. Daniel Koper)
06:30 Transmisja Mszy św. z Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tomaszowie Lubelskim
07:00 Wiadomości/Prognoza pogody
07:20 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
07:40 Przegląd portali regionalnych
08:00 Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10 Piosenka tygodnia
08:20 Katecheza o rodzinie (ks. Maciej Lewandowski)
08:40 Rozmowa dnia 
PRZEDPOŁUDNIE NA FALI
09:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40 Poradnik radiowy 
10:00 Wiadomości/Serwis z przejść granicznych/Prognoza pogody
10:10 Piosenka Tygodnia
11:00 Wiadomości/Serwis drogowy/Prognoza pogody
11:40 Złota Księga Dobrodziejów Radia
11:50 Boże Słowo
11:55 Pasterski Głos
12:00 Anioł Pański
POŁUDNIE NA FALI
12:05 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10 Piosenka tygodnia
12:30 Wiadomości z życia Kościoła
12:35 Semper Fidelis
12:40 Verbum Ecclesiae - św. Jan Paweł II (ks. Krzysztof Paluch)
12:50 Radiowa kuchnia
13:00 Wiadomości/Prognoza pogody
13:10 Niedziela Radiowa (powtórka)
POPOŁUDNIE NA FALI
14:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10 Piosenka Tygodnia
14:20 Wspomnienia (Joanna Suszko)
14:45 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:50 Katecheza o rodzinie (ks. Maciej Lewandowski)
14.57 Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej 
15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia z Łagiewnik
15:20 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Adam Malinowski)
15:25 Złota Księga Dobrodziejów Radia
15:40 Rozmowa dnia (powtórka)
16:00 Magazyn informacyjny CPD
17:10 Zjednoczeni w Duchu
18:00 Transmisja Mszy św. z zamojskiej katedry
18:55 Semper fidelis
19:00 Różaniec
19:35 Złota Księga Dobrodziejów Radia
19:45 Dobranocka
20:05 Audycje samorządowe (powtórka)
21:00 Apel Jasnogórski (Radio Jasna Góra)
21:20 Katecheza o rodzinie (ks.Maciej Lewandowski)
21:30 Misja specjalna (Karolina Miętkiewicz i ks. Piotr Spyra)
23:00 Co przyniósł dzień (powtórka)
23:45 Verbum Ecclesiae - św. Jan Paweł II (ks. Krzysztof Paluch)
23:55 Pasterski głos