Wtorek

00:00 Bogurodzica
00:02 Boże Słowo
00:05 Ewangelia dnia i rozważanie (ks.Adam Malinowski)
00:15 Złota Księga Dobrodziejów Radia
00:30 Poradnik radiowy
01:00 Zjednoczeni w Duchu
03:00 Misja specjalna
05:10 Pacierz i Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
05:50 Złota Księga Dobrodziejów Radia
06:00 Wiadomości z życia Kościoła (powtórka)
06:10 Pasterski Głos
06:15 Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Adam Malinowski)
06:23 Semper Fidelis
PORANEK NA FALI
06:25 DZIEŃ DOBRY
06:30 Transmisja Mszy św. z Kościoła pw. św. Józefa w Tomaszowie Lubelskim
07:00 Wiadomości/Prognoza pogody
07:20 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
07:40 Przegląd portali regionalnych
08:00 Wiadomości/Radio z kierowcą/Prognoza pogody
08:10 Piosenka Tygodnia
08:20 Katecheza biblijna (ks. Sławomir Korona)
08:40 Rozmowa dnia 
PRZEDPOŁUDNIE NA FALI
09:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
09:40 Poradnik radiowy
10:00 Wiadomości/Informacje z przejść granicznych/Prognoza pogody 
10:10 Piosenka Tygodnia
11:00 Wiadomości/Serwis drogowy/Prognoza pogody
11:40 Złota Księga Dobrodziejów Radia
11:50 Boże Słowo
11:55 Pasterski Głos
POŁUDNIE NA FALI
12:00 Anioł Pański
12:05 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
12:10 Piosenka Tygodnia
12:15 Książka na antenie
12:30 Wiadomości z życia Kościoła
12:35 Semper Fidelis
12:40 Verbum Ecclesiae
12:50 Radiowa Kuchnia
13:00 Wiadomości/Prognoza pogody
13:10 Planuję długie życie. Audycje Ministerstwa Zdrowia.
13:45 Żyjemy w państwie prawa. Audycje Funduszu Sprawiedliwości
POPOŁUDNIE NA FALI
14:00 Wiadomości/Serwis sportowy/Prognoza pogody
14:10 Piosenka Tygodnia
14:20 Książki na fali
14:40 Patron dnia (Karolina Miętkiewicz)
14:50 Katecheza biblijna (ks. Sławomir Korona)
14:57 Dzienniczek św. s. Faustyny Kowalskiej
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego 
15:25 Ewangelia dnia i rozważanie (ks. Adam Malinowski)
15:40 Rozmowa dnia (powtórka)
16:00 Co przyniósł dzień - magazyn informacyjny
17:15 Reportaż Fundacji Głos Ewangelii (1 i 3 wt)/ Audycja pielgrzymkowa (2 i 4 wt)
18:00 Transmisja Mszy św. z zamojskiej katedry
18:55 Semper fidelis
  WIECZÓR NA FALI
19:00 Różaniec
19:35 Złota Księga Dobrodziejów Radia
19:50 Dobranocka
20:00 Nocna zmiana
21:00 Apel Jasnogórski
21:20 Katecheza biblijna (ks. Sławomir Korona)
21:30 Music Box (Effatha/Ewangelia w piosence/Muzyczny wieczór z ks. Andrzejem/Hip-hop z Jezusem)
22:40 Książka na antenie (powtórka)
23:00 Co przyniósł dzień (powtórka)
23:35 Żyjemy w państwie prawa (audycja Funduszu Sprawiedliwości) (powtórka)
23:45 Verbum Ecclesiae
23:55 Pasterski Głos