W niedzielę (17.05) w Szkole Podstawowej w Żdanowie odbyła się Otwarta Akcja Poboru Krwi. Tego dnia zarejestrowano 90 osób, z czego 83 przystąpiły do donacji. Można było również dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.
Akcja „Oddaj krew – to dziecinnie proste” odbędzie się już jutro (01.06) w godz. 09:00-14:00 w Bramie Spotkań w Zamościu.
"Walentynkowa Akcja Poboru Krwi" - pod taką nazwą w niedzielę (18.02) w Szkole Podstawowej w Wysokiem, odbyła się akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość oraz Gminę Zamość.
Przed nami kolejna akcja poboru krwi w 2024 r. organizowana w Gminie Zamość.
„Krewki listopad” - pod takim hasłem odbyła się 5. i już ostatnia w tym roku otwarta akcja poboru krwi w Gminie Zamość.