500 donacja w Majdanie Starym

  • 12.05.2019, 16:37
  • Joanna Ferens
500 donacja w Majdanie Starym
W Szkole Podstawowej im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym odbyła się (12.05) IX akcja poboru krwi.

Podczas akcji zanotowano również 500 donację, zaś to zaszczytne wyróżnienie przypadło w udziale mieszkańcowi Majdanu Starego, Markowi Wolaninowi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zawsze swą pomoc organizatorom ofiarowały harcerki z zastępów V Tarnogrodzkiej Drużyny Harcerek ‘Agape’ działających na terenie Majdanu Starego, co podkreślała samarytanka Alicja Nizio:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizator akcji w Majdanie Starym, ks. Adrian Borowski dziękuje wszystkim zaangażowanym w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas IX akcji w Majdanie Starym krew oddało 61 dawców, z 74 osób zarejestrowanych.

Organizatorami akcji byli Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym, Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz PCK Oddział w Biłgoraju. Patronat medialny sprawuje Katolickie Radio Zamość.

Joanna Ferens

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe