Tydzień bezpieczeństwa w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Zamościu

  • 16.05.2019, 06:25
  • Katarzyna Muszyńska
Tydzień bezpieczeństwa w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Zamościu Małgorzata Kryk
Już po raz trzeci w Przedszkolu Miejskim nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu organizowany jest Tydzień Bezpieczeństwa.

Przedszkolaki bardzo chłoną wiedzę, a póniej przekazują ja dorosłym – powiedziała Edyta Bączkowska – Skiba, pedagog specjalny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas tych dni dzieci dowiedzą się nie tylko jak bezpiecznie poruszać się po drodze, ale także jak być bezpiecznym w Internecie – podkreśliła, Monika Cieślak, dyrektor placówki,

loadingŁaduję odtwarzacz...

Studenci PWSZ w Zamościu przeprowadzą akcję 'Czy możesz zaufać obcym?” Istotne jest to, żeby dzieciom tłumaczyć, że nie mogą rozmawiać z obcymi osobami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednym z gości honorowych w przedszkolu będzie prezydent Andrzej Wnuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tydzień Bezpieczeństwa zakończy piknik rodzinny z oprawą muzyczną. W programie spotkania z lekarzami specjalistami, prawnikiem, MCPR, PCK oraz DKMS. Będzie także kącik dla dzieci razem z malowaniem twarzy, dmuchanymi zamkami, czy zabawami z chustą animacyjną. Gwiazda muzyczną będzie zespół Bufflo.

Katarzyna Muszyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe