Srebrny jubileusz ARiMR

  • 16.05.2019, 09:40 (aktualizacja 16.05.2019, 09:47)
  • Joanna Mazurek
Srebrny jubileusz ARiMR
Mszą św. w Archikatedrze Lubelskiej rozpoczną się 24 maja lubelskie uroczystości jubileuszu 25-lecia istnienia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Po Eucharystii, której przewodniczył będzie abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski, zaplanowane jest m.in. posadzenie jubileuszowego dębu przy Centrum Kongresowym, a także szereg okolicznościowych wystąpień, w tym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Marii Fajger.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała, żeby wspierać polskie rolnictwo, polski przemysł na obszarach wiejskich, ale także i rybołówstwo - przypomina Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego ARiMR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ćwierć wieku Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w liczbach robi wrażenie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Konferencji z okazji jubileuszu Agencji Restrukturyzacji towarzyszyć będzie m.in. prezentacja stoisk degustacyjnych firm i przetwórców z województwa lubelskiego oraz wręczenie odznaczeń.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło lubelskie uroczystości jubileuszu ćwierćwiecza Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe