Podzielmy się Słowem - nowa audycja w KRZ

  • 16.05.2019, 12:14 (aktualizacja 16.05.2019, 13:00)
  • Joanna Mazurek
Podzielmy się Słowem - nowa audycja w KRZ
„Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” - tłumaczył św. Hieronim. Aby lepiej poznać i zrozumieć treści, zawarte w Ewangelii, Katolickie Radio Zamość zaprasza Radiosłuchaczy na nową audycję, pod tytułem „Podzielmy się Słowem”.

W każdą niedzielę 15 min. po północy i o dziewiątej rano słowa Ewangelii przypadające na daną niedzielę rozważać będą biblista ks. dr Sławomir Korona i historyk dr Piotr Zieliński.

Kiedy czytamy Biblię, najczęściej mamy na myśli o wymiar religijny, ale pamiętajmy, że to, co jest opisywane, nawet to, co mówi Chrystus, ma pewien kontekst w ówczesnej rzeczywistości - zwraca uwagę dr Piotr Zieliński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tym z naszych radiosłuchaczy, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć Słowo Boże przypominamy, że w każdy wtorek o godz. 8.20 i 14.50 można słuchać na naszej antenie katechezy biblijnej. Ks. Sławomir Korona zaprasza także we wtorki na Lectio Divina do kościoła pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto także każdego dnia odwiedzać stronę internetową biblistów diecezji zamojsko-lubaczowskiej, której adres to slowodaje.net.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że audycja pod tytułem „Podzielmy się Słowem” będzie emitowana na antenie w Katolickiego Radia Zamość w każdą niedzielę 15 min. po północy i o dziewiątej rano. Będzie jej też można odsłuchać na stronie internetowej naszej rozgłośni w zakładce „Audycje”.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe