Rusza Dewajtis

  • 20.05.2019, 08:50 (aktualizacja 20.05.2019, 09:47)
  • Łukasz Kot
Rusza Dewajtis Łukasz Kot
Dziś pierwszy dzień IX Zamojskich Dni Kresowych

Rusza Dewajtis czyli IX Zamojskie Dni Kresowe. Dziś (20.05) o 16.30 w Restauracja Corner Pub Krzysztof Wojciechowski starszy specjalista w Zespole Lubelskich Parków Krajobrazowych zaprezentuje referat i prezentację pt. ,,Śladami Kajetana hrabiego Kickiego”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po referacie Krzysztofa Wojciechowskiego będzie miała miejsce degustacja potraw kresowych przygotowanych przez restaurację Corner Pub. Zaś około 17:45 wyemitowany zostanie film pt. ,,Naturalnie … Nie ma jak Lubelskie” w reż. Jana Walencika.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie pierwszego dnia Dewajtisa IX Zamojskich Dni Kresowych przewidziano także konkurs kresowy z nagrodami od Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

 

 

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe