Zbiórka świeżej krwi w Wieprzcu

  • 20.05.2019, 10:36 (aktualizacja 20.05.2019, 11:25)
  • Katarzyna Muszyńska
Zbiórka świeżej krwi w Wieprzcu
Po raz drugi w tym roku w gminie Zamość odbyła się zbiórka świeżej krwi. Tym razem w Świetlicy Wiejskiej w Wieprzcu.

To lek, którego nie możemy kupić w aptece – powiedział wójt gminy Ryszard Gliwiński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowi dawcy, tacy co oddają krew tylko w wakacje oraz ci co zrobili to dopiero pierwszy raz. Te wszystkie osoby łączy jedno – oddali krew.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy krwiodawcy dostali upominki oraz zdrowe jedzenie, ale także sadzonki roślin – zaznaczył Piotr Kudyk, prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każda krew jest potrzebna, nie ma takiej, której nie chcemy – zaapelowała Elżbieta Tatarska, kierownik Oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, Oddział w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy w najbliższą sobotę (25.05) do wysłuchania audycji samorządowych po godz. 10.00. Tam będzie szersza relacja z akcji poboru krwi.

Katarzyna Muszyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe