Nowe pracownie biologiczne

  • 20.05.2019, 13:59 (aktualizacja 20.05.2019, 14:17)
  • Łukasz Kot
Nowe pracownie biologiczne Łukasz Kot
Dwie szkoły w naszym regionie wygrały konkurs i otrzymały po 35 tys. zł

Szkoła Podstawowa w Krasnobrodzie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim znalazły się w gronie 25 szkół z województwa lubelskiego, które otrzymały po 35 tys. zł na wyposażenie pracowni biologicznych. To laureaci konkursu organizowanego przez Lubelskie Kuratorium Oświaty i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Z uczennicami Szkoły Podstawowej w Krasnobrodzie rozmawiał Łukasz Kot.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Z wyniku konkursu oraz otrzymanych środków zadowolona jest Elżbieta Działa, dyrektor Szkoły Podstawowej im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O tym, co zostało zakupione w ramach wygranych środków, mówi Joanna Burda nauczyciel biologii.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziś zostały otworzone doposażone pracownie biologiczne. Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie Pawła Gilowskiego reprezentował jego zastępca dr hab. Grzegorz Grzywaczewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości obecna była także Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Już teraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zapowiada nowy wspólny projekt realizowany z Lubelskim Kuratorium Oświaty z planowanym budżetem 1 mln zł. Będzie to program stypendialny pod nazwą ,,Lokalny lider wiedzy i ochrony środowiska adresowany do uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych województwa lubelskiego”.

Łukasz Kot

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe