Spływ kajakowy z okazji Dnia Dziecka

  • 22.05.2019, 10:58 (aktualizacja 31.05.2019, 14:34)
  • Małgorzata Kryk
Spływ kajakowy z okazji Dnia Dziecka
Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w sobotę (01.06) w Hutkach koło Krasnobrodu odbędzie się spływ kajakowy rzeką Wieprz z licznymi atrakcjami. Imprezę adresowaną do rodzin z dziećmi zaplanowano o godz.11.00 nad rzeką Wieprz.

Rzeka liczy 303 km długości i jest trzecią, co do wielkości rzeką Lubelszczyzny. Rozmiarami ustępuję jedynie Wiśle i Bugowi. Roztoczański odcinek rzeki doskonale nadaje się do spływów kajakowych. Dlatego sympatycy spływów przygodę z Wieprzem mogą rozpocząć od przystani kajakowej w Hutkach. Zainteresowane osoby mogą wybrać: czy chcą płynąc kajakiem, czy uczestniczyć w zabawach nad wodą, a może wybrać pakiet spływów połączony z zabawami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie atrakcję przygotowano dla najmłodszych?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Arkadiusz Tor dodał, że w spływie kajakowym i atrakcjach towarzyszących udział wezmą dzieci z zamojskiego Domu Dziecka.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na spływ kajakowy można dołączyć w każdej chwili.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zakończenie imprezy przewidziano na godz. 17.00. Jednak jeśli pogoda będzie ładna zostanie ona przedłużona.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwszy, bardzo malowniczy etap spływu pokonamy w czasie ok. 2 godzin. Drugi etap prowadzi do Bondyrza, a trzeci do Guciowa, gdzie znajduje się teren Roztoczańskiego Parku Narodowego. Spływ zabezpieczać będą ratownicy WOPR. Organizatorem wydarzenia jest Przystań nad Wieprzem przy współpracy Stowarzyszenia „Dawcy Uśmiechu - Smile Donors”.

Program imprezy zamieszczony jest poniżej.


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe