Drugi dzień Dewajtisa IX Zamojskich Dni Kresowych

  • 22.05.2019, 12:09
  • Łukasz Kot
Drugi dzień Dewajtisa IX Zamojskich Dni Kresowych Łukasz Kot
Wędrówka po Ukrainie Zachodniej.

Wczoraj (21.05) miał miejsce drugi dzień Dewajtisa IX Zamojskich Dni Kresowych. W Księgarni Leśmianowskiej ,,Szkole życia” odbyło się spotkanie z podróżnikiem Markiem Marcolą który opowiedział o miejscowościach położonych na terenie Ukrainy położonych między przejściami granicznymi w Hrebennem i w Zosinie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rawa Ruska, Uhnów, Bełz, Czerwonograd, Waręż, Sokal, Zimno, Włodzimierz Wołyński, Uściłóg to tylko niektóre miejscowości o których była mowa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Po wystąpieniu Marka Marcoli miał miejsce słodki poczęstunek. Nie zabraknie konkursu kresowego z nagrodami ufundowanymi przez miejscową księgarnię, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych i Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe