Trwa IX Zamojski Festiwal Książki

  • 22.05.2019, 13:42
  • Łukasz Kot
Trwa IX Zamojski Festiwal Książki Łukasz Kot
Spotkania z pisarzami, prezentacja wydawnictw, koncerty i warsztaty.

Trwa IX Zamojski Festiwal Książki organizowany przez Książnice Zamojską im. Stanisława Kostki Zamoyskiego. Dziś (22.05) odbyło się spotkanie  ph. ,,Bajki mojego dzieciństwa” podczas którego dorośli czytali dzieciom. Wśród zaproszonych gości znaleźli się młodszy brygadier Andrzej Szozda z Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu, red. Łukasz Kot z Katolickiego Radia Zamość i aspirant Dariusz Kuropatnicki z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach Festiwalu otwarto giełdę twórców regionalnych. Swoje stanowisko miało m.in. Muzeum Zamojskie. O tym co na nim się znalazło opowiada Andrzej Urbański dyrektor placówki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na wirtualną wycieczkę po Zamościu dawnym i obecnym zabrał uczestników Festiwalu Krzysztof Hałon – przewodnik. Opowiedział nam na czym się skoncentrował.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie zabrakło akcentów muzycznych. Do zabawy zagrzewał zespół ludowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dla dzieci przygotowano także warsztaty plastyczne o tym jak rysować komiks.

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe