Kaskadowy pomiar prędkości

  • 23.05.2019, 07:52 (aktualizacja 23.05.2019, 09:20)
  • Małgorzata Kryk
Kaskadowy pomiar prędkości
Na terenie całego kraju już dzisiaj (23.05) od wczesnych godzin porannaych mundurowi Wydziału Ruchu Drogowego prowadzą akcję "Kaskadowy pomiar prędkości".

Mundurowi czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu, a szczególnie kierowców. Mundurowi w ramach akcji kontrolują miejsca, gdzie najczęściej łamana jest przepisowa prędkość, o czym informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównym celem akcji będzie zapewnienie bezpieczeństwa na drogach wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Akcja „Kaskadowy pomiar prędkości” prowadzona jest od godz. 6.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Apelujemy do wszystkich kierowców o stosowanie się przepisów ruchu drogowego i zachowanie ostrożności na drogach, szczególnie w miejscach, gdzie ruch jest wzmożony.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe