Rajd rowerowy

  • 23.05.2019, 09:47
  • Małgorzata Kryk
Rajd rowerowy PTTK Zamość
Gmina Lubycza Królewska i Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu w weekend (18-19.05) zorganizowali rajd rowerowy na Ukrainę pn. Międzynarodowy Roztoczański Rajd Rowerowy Lubycza Królewska - Rawa Ruska.

Rowerzyści przejechali malownicze tereny wzdłuż granicy polsko – ukraińskiej. Jakie miejsca na Ukrainie udało się zobaczyć poinformował prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Zamościu, Edward Słoniewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W powrotnej drodze do Polski rowerzyści mieli okazję zobaczyć ciekawe i piękne miejsca. Wędrowali m.in. wzdłuż wąwozu, jednak podróż utrudniła niesprzyjająca pogoda.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Po opadach deszczu organizatorzy zmienili pran trasy. Wędrując wzdłuż granicy turyści zobaczyli m.in. skamieniałe drzewa.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W miejscowości Siedliska na Ukrainie rowerzyści zobaczyli także niespotykane w Polsce gatunki drzew.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Pomimo niesprzyjającej pogody Międzynarodowy Roztoczański Rajd Rowerowy na trasie Lubycza Królewska - Rawa Ruska uczestnicy i organizatory uznali za bardzo udany.


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe