Impreza biegowa w Bilgoraju

  • 24.05.2019, 08:50
  • Małgorzata Zaręba
Impreza biegowa w Bilgoraju
W Biłgoraju w piątek (24.05) odbędzie się sportowa impreza pn. ,,Biłgoraj Biega''. Impreza adresowana jest do wszystkich miłośników biegania i ruchu na świeżym powietrzu. W biegu mogą wziąć udział niepełnoletnie oraz dorosłe. Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godz. 17.00, a długość trasy liczy 1200 m. Start zaplanowano przy Placu na ul. Kościuszki, a metę przy biłgorajskim OSiR.

Dla chętnych przewidziano także – bieg sztafetowy na dystansie 8. km. W sztafecie może wystartować 4. zawodników. Dla wszystkich startujących przewidziano nagrody w postaci pamiątkowego medalu, a także sprzęt sportowy, koszulki oraz upominki z okazji Dnia Matki. Dla wszystkich uczestników po zakończeniu biegu przewidziano wspólny grill. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest dostarczenie oświadczenia w dniu imprezy w godz. 16:00 – 16:45 – w miejscu startu. Oświadczenie można pobrać ze strony biłgorajskiego OSiR-u.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe