Wielkie święto ARiMR

  • 25.05.2019, 14:31 (aktualizacja 27.05.2019, 11:55)
  • Joanna Mazurek
Wielkie święto ARiMR
Na co dzień biegniemy od celu do celu, a dziś zatrzymamy się i zobaczymy, jak wiele udało się zrobić

 – mówiła prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Maria Fajger podczas lubelskich uroczystości z okazji 25-lecia powstania Agencji, które odbyły się w miniony piątek (24.05). Jak tłumaczyła w rozmowie z naszą rozgłośnią, ćwierć wieku Agencji Restrukturyzacji można podzielić na dwie części: przed i po wejściu do Unii Europejskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem abp. Stanisława Budzika w lubelskiej archikatedrze. Dalsze uroczystości odbywały się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego, przed którym posadzony został jubileuszowy dąb. Wydarzenie uświetnił m.in. występ Zespołu Pieśni i Tańca „Jawor” Uniwersytetu Przyrodniczego oraz prezentacja stoisk degustacyjnych firm i przetwórców z województwa lubelskiego. Wśród gości znaleźli się m.in. dyrektory i pracownicy oddziałów regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, władze samorządowe i rządowe.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas uroczystości nie zabrakło wręczenia medali za długoletnią służbę dla pracowników Lubelskiego Oddziału Regionalnego ARiMR. Specjalne odznaczenia dostali też niektórzy beneficjenci. Jeden z nich podzielił się ze słuchaczami Katolickiego Radia Zamość kilkoma refleksjami.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy do wysłuchania relacji z lubelskich uroczystości jubileuszowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, w najbliższy wtorek o godz. 13.10.

 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe