Dzień Dziecka na os. Zamoyskiego

  • 31.05.2019, 14:35 (aktualizacja 31.05.2019, 15:07)
  • Małgorzata Zaręba
Dzień Dziecka na os. Zamoyskiego
Na terenach zielonych na os. Zamoyskiego w Zamościu w piątek (31.05) z okazji Dnia Dziecka dla uczniów szkoły podstawowej Nr 4 zorganizowano liczne zabawy.

Dzieci i młodzież mogły przy rytmie muzyki wziąć udział w występach tanecznych, a także wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. W programie imprezy znalazły się liczne zabawy dla wszystkich grup wiekowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pogoda w tym dniu dopisała, a dla dzieci przygotowano konkurencje sportowo – rekreacyjne oraz poczęstunek.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Impreza z okazji Dnia Dziecka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a z tej okazji dla najmłodszych przygotowano liczne nagrody niespodzianki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbliża się zakończenie roku szkolnego. W czwartek (30.05) w Lublinie odbyło się rozdanie nagród laureatom konkursów kuratoryjnych. Z wszystkich zamojskich szkół uczniowie szkoły podstawowej Nr 4 zajęli I miejsce.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczniowie SP Nr 4 osiągają liczne sukcesy w sferze naukowej i sportowej. Aby dzieci chętnie przychodziły do szkoły po wakacjach zmieniony będzie budynek placówki i wystój wokół szkoły ponieważ pojawi się więcej zieleni.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie pozalekcyjnym i w okresie wakacyjnym z terenu przyszkolnego chętnie korzystają dzieci, młodzież oraz mieszkańcy pobliskiego osiedla.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Głównymi celami imprezy było uczczenie Dnia Dziecka na świeżym powietrzu, promocja wspólnego spędzania czasu wolnego oraz integracja. Dla uczestników imprezy Rejonowe WOPR w Zamościu zaprezentowało nowoczesny sprzęt ratowniczy wykorzystywany w wodzie.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe