Przy modlitwie i muzyce

  • 03.06.2019, 11:55 (aktualizacja 03.06.2019, 12:25)
  • Joanna Mazurek
Przy modlitwie i muzyce
Dobra muzyka, słoneczna pogoda oraz mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych zgromadziło wczoraj (02.06) całe rodziny na I Festynie Parafialnym w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu.

Większość wydarzeń odbywała się na placu przy kościele, zaś ci, którzy chcieli skorzystać z badań lekarskich lub honorowo oddać krew, zaproszeni byli do Centrum Pastoralnego. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festyn zorganizowany został z okazji jubileuszu parafii pw. św. Michała Archanioła. To pierwsze takie wydarzenie w 40-letniej historii tej wspólnoty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas festynu wolontariusze Caritas zbierali ofiary na leczenie chorego na nowotwór chłopca, a wieczorem odbył się koncert charytatywny pod hasłem 'Gramy dla Dawida”, podczas którego można było posłuchać zespołów Solaris, Malibu, Energy Girls i Baflo.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zainteresowaniem, szczególnie najmłodszych, cieszyły się psy myśliwskie, które prezentował Związek Łowiecki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Proboszcz, ks. prałat Wiesław Galant, cieszył się, że jego parafianie dobrze się bawili. Podkreślał, że organizacja wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość objęło I Festyn Parafialny w parafii pw. św. Michała Archanioła w Zamościu patronatem medialnym. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć galerię zdjęć z wydarzenia.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (15)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe