Zabawy na korcie z okazji Dnia Dziecka

  • 03.06.2019, 12:19 (aktualizacja 04.06.2019, 11:27)
  • Małgorzata Zaręba
Zabawy na korcie z okazji Dnia Dziecka
Klub Tenisowy Return po raz kolejny organizuje „Otwarte Zawody Tenisowe z Okazji Dnia Dziecka Zamość 2019”.

Zabawy rekreacyjno – sportowe odbędą się w dn. 6- 8.06 na otwartych klubowych kortach przy ul. Studziennej 2 w Zamościu obok Parku Miejskiego. Zawody podzielono na trzy dni. Pierwszego dnia w czwartek (06.06) odbędą się zabawy dla przedszkolaków. Zajęcia będą podsumowaniem umiejętności, których dzieci nauczyły się podczas programu Powszechniej Nauki Gry w Tenisa. O zabawach, które odbyły się na kortach w roku ubiegłym poinformował Artur Zawiślak, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor tenisa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W roku ubiegłym dużym zainteresowaniem oprócz zabaw sportowych cieszył się konkurs plastyczny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieciom wręczone zostały liczne nagrody niespodzianki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

A co dzieciom podobało się najbardziej?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Drugiego dnia w piątek (07.06) odbędzie się impreza JOGUŚ 2019, a w rywalizacjach na pełnowymiarowym boisku wezmą udział uczniowie szkół podstawowych z klas I-III. Ostatniego dnia, czyli w sobotę (08.06) zawody adresowane są do rodzin, czyli rodziców z dziećmi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawody tenisowe zostaną przeprowadzone w formie szeregu gier i zabaw, w formie indywidualnej i drużynowej. Rozgrywki na kortach poprowadzi kadra instruktorów, a towarzyszyć im będzie świetna zabawa Organizatorzy zaplanowali szereg konkursów tematycznych, gier, zgadywanek oraz innych atrakcji.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe