Kryta Pływalnia zamknięta

  • 04.06.2019, 10:53
  • Małgorzata Kryk
Kryta Pływalnia zamknięta
Kryta Pływalnia OSIR przy ul. Zamoyskiego 62 A w Zamościu w dnaich 10- 15.06 (poniedziałek - sobota) - będzie nieczynna z powodu przerwy w dostawie cieplej wody.

Na basenie przeprowadzony zostanie remont sieci ciepłowniczej wysokich parametrów. Basen czynny będzie do końca tego tygodnia w godz. 6.00 -22.00. przypominamy, że obiekt wodny dysponuje dwoma basenami, małym rekreacyjnym oraz dużym basenem o długości 25 metrów. Na basenie znajdują się także zjeżdżalnia, bicze wodne, gejzery, kaskada wodna, jacuzzi, sauna oraz jaskinia solna. Po przerwie basen będzie otwarty w niedzielę (16.06) w godz. 6.00 – 22.00.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe