Zapisz się na bieg, wesprzyj Kamilka

  • 05.06.2019, 14:17
  • Małgorzata Kryk
Zapisz się na bieg, wesprzyj Kamilka
W Lubaczowie w sobotę (15.06) odbędą się Dni Lubaczowa, a wraz z impreza upamiętniającą to wydarzenie zaplanowano kolejną edycja Biegu Charytatywnego „Lubaczowska Piątka, Dziesiątka i Marsz Nordic Walking.”

Wszystkie osoby, które lubią czas spędzać aktywni zachęcamy do udziału w biegu. Zapisy prowadzone są do najbliższego piątku (07.06) na stronie internetowej chronotex.pl

Z każdej opłaty startowej część kwoty zostanie przekazana na Kamila Kopciucha.

Chłopiec choruje na opóźnienie psychoruchowe, oraz padaczkę, co powoduje zaburzenia w mowie i chodzeniu. Ważna dla chłopca jest jest rehabilitacja, która wiąże się z wysokimi kosztami leczenia.

Uczestnicy, którzy wystartują i ukończą bieg na mecie otrzymają pamiątkowy medal, oraz poczęstunek. Wśród biegaczy rozlosowane będą także nagrody rzeczowe.
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe