Trwa Integracyjny Festiwal Sportowy

  • 07.06.2019, 08:01 (aktualizacja 07.06.2019, 10:05)
  • Małgorzata Kryk
Trwa Integracyjny Festiwal Sportowy
Zamojskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje Integracyjny Festiwal Sportowy, który w dn. 5 – 7.06 odbywa się w Zamościu.

Wydarzenie skierowane jest do osób niepełnosprawnych:
- podopiecznych Specjalnych Ośrodków Szkolno - Wychowawczych,

- Ośrodków Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczych,
-Warsztatów Terapii Zajęciowej,
-mieszkańców Domów Pomocy Społecznej
- oraz młodzieży z zamojskich szkół.

Program przedsięwzięcia to bogaty wachlarz dyscyplin i konkurencji sportowych, w których każdy znajdzie „coś dla siebie”.

Pierwszego dnia zawodów w środę (05.06) zmagania sportowe odbyły się na hali tenisowej OSiR w Zamościu. Tam odbył się moduł poświęcony bocci oraz zawody RaceRunning.
W zawodach udział wzięli podopieczni z Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach. Na zawody przybyli również zawodnicy z Polski, o czym informuje Jarosław Stumski, prezes zamojskiego TKKF.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W dniu wczorajszym (06.06) zawody odbyły się na krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O konkurencjach i nagrodach dla zawodników poinformował Jarosław Stumski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedna z uczestniczek Integracyjnego Festiwalu Sportowego przyznała, że wzięła udział z zawodach ponieważ lubi sport, a na co dzień bierze udział w zajęciach pływackich na basenie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ostatni dzień Integracyjnego Festiwalu Sportowego przypada dzisiaj (7.06) o godz. 9.30 i będą to zawody lekkoatletyczne oraz rekreacyjno-sportowe. Odbędą się one na zamojskim stadionie OSiR.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zadanie odbywa się dzięki wsparciu finansowemu: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Starostwa Powiatowego w Zamościu oraz Miasta Zamość.
 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe