Wystawa fotograficzna Piotra Szozdy

  • 07.06.2019, 11:29
  • Łukasz Kot
Wystawa fotograficzna Piotra Szozdy Łukasz Kot
Zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza na otwarcie pierwszej autorskiej wystawy fotograficznej Piotra Szozdy. Wernisaż odbędzie się we wtorek 11 czerwca o godz. 17.00 w Galerii ,,Na poddaszu”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Piotr Szozda interesuje się przede wszystkim fotografią krajobrazu, jego prace cechuje bardzo duża wrażliwość plastyczna oraz to, co w fotografii jest szczególnie ważne – wyczucie chwili i światła – podkreśla Andrzej Szumowski dyrektor placówki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wsparcia w przygotowanie wystawy udzielił Zarząd Osiedla Klińskiego. Powiększenia zdjęć będą wykorzystane jako wystrój wnętrz w internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Łukasz Kot

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe