Niedziela Radiowa w Gromadzie

  • 09.06.2019, 16:31
  • Joanna Ferens
Niedziela Radiowa w Gromadzie
W uroczystość Zesłania Ducha Świętego (09.06) Katolickie Radio Zamość w ramach Niedzieli Radiowej odwiedziło Parafię pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gromadzie.

Wszystkich zebranych zarówno w świątyni parafialnej, jak i przed radioodbiornikami powitał ks. proboszcz Marek Kuśmierczyk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słowo Boże wygłosił dyrektor Katolickiego Radia Zamość, ks. dr Sylwester Zwolak, który zachęcał do ufnej modlitwy o dary Ducha Świętego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na terenie parafii w Gromadzie działa wiele grup modlitewnych i należą do nich m.in. Liturgiczna Służba Ołtarza, chór parafialny ‘Czeremcha’, Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Legion Maryi, Koła Żywego Różańca i Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.

Od roku w parafii w Gromadzie istnieje Apostolat Maryi Królowej Trzeciego Tysiąclecia, jest to również pierwsza taka grupa na terenie diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Szczegóły powstania i zasady funkcjonowania grupy wyjaśniła jej założycielka i koordynatorka, Teresa Brodziak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy również do wysłuchania rozmów z innymi przedstawicielami tej parafii, dziś (09.06) o. godz. 17:00 i jutro, (10.06) po godz. 13:00. Rozmów można posłuchać również TUTAJ.

Joanna Ferens

Zdjęcia (49)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe