Zawody strażackie w Tereszpolu

  • 09.06.2019, 17:27
  • Joanna Ferens
Zawody strażackie w Tereszpolu
Zawody sportowo - pożarnicze odbyły się (09.06) na stadionie w Tereszpolu – Zaorenda.

W tegorocznych zawodach udział wzięło 23 drużyny z jednostek działających w Gminie Tereszpol, Obsza, Łukowa, Józefów, Aleksandrów. Wśród drużyn z Tereszpola znalazły się również Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza i żeńska drużyna Koła Gospodyń Wiejskich.

Zawody są doskonałym sposobem sprawdzenia poziomu wyszkolenia naszych druhów strażaków – tłumaczył w rozmowie wójt Gminy Tereszpol, Jacek Pawluk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas zawodów sprawdzane są różnorodne umiejętności strażaków – podkreślał komendant gminny OSP Tereszpol, Adam Biernat:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozpoczęły się od zbiórki drużyn, a następnie strażacy rywalizowali w trzech konkurencjach, w których zmierzyli się z musztrą, sztafetą pożarniczą i ćwiczeniami bojowymi. Na zakończenie zwycięskim drużynom wręczono puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Joanna Ferens

Zdjęcia (41)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe