Znamy finalistów „Czwartków Lekkoatletycznych”.

  • 11.06.2019, 10:45 (aktualizacja 11.06.2019, 10:52)
  • Małgorzata Kryk
Znamy finalistów „Czwartków Lekkoatletycznych”.
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w środę (4.06) odbył się Finał „Czwartkach Lekkoatletycznych”.

W wiosennej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego. Uczniowie brali udział biegach sprinterskich na różnych dystansach oraz konkurencjach technicznych jak skoków dal i wzwyż, pchniecie kulą czy rzut oszczepem. Uczniowie, którzy co roku rywalizują w konkurencjach prezentują wysoki poziom sportowy. Finał „Czwartków Lekkoatletycznych podsumował Jarosław Stumski, prezes Zamojskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyróżniono najlepsze szkoły miasta Zamość i powiatu zamojskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas finału „Czwartków Lekkoatletycznych” najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe medale i atrakcyjne nagrody. Organizatorami „Czwartkach Lekkoatletycznych” był KS „Agros” Zamość i ZTKKF.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe