V Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością

  • 12.06.2019, 13:00 (aktualizacja 12.06.2019, 13:05)
  • Anna Niderla-Kudach
V Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością
Od wspólnego śpiewania osób niepełnosprawnych na Rynku Wielkim w Zamościu rozpoczęły się obchody Zamojskiego Dnia Papieskiego (12.06).

Obchodzimy dziś V Diecezjalny Dzień Osób z Niepełnosprawnością oraz 20. rocznicę przyjazdu św. Jana Pała II do Zamościa. W tym roku przypada kilka ważnych rocznic - zauważył biskup diecezjalny Marian Rojek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby niepełnosprawne były bardzo bliskie sercu Jana Pała II – zaznaczył biskup Marian Rojek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kto prezentuje się na zamojskiej Starówce, powiedział nam ks. Czesław Koraszyński, duszpasterz osób niepełnosprawnych w diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Artyści z radością dzielili się ze słuchaczami swoimi talentami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

O godz. 12.00 transmitowaliśmy się mszę św. z kościoła Matki Bożej Królowej Polski z okazji odpustu papieskiego. A wieczorem zapraszamy na Rynek Wielki, na koncert zespołu Golec uOrkiestra.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe