Dni Lubaczowa 2019

  • 12.06.2019, 15:46
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Dni Lubaczowa 2019

Już po raz kolejny (14-16.06) Miasto Lubaczów będzie obchodzić swoje święto. Te uroczystości już na stałe zostały wpisane w kalendarz kulturalny miejscowości. Dla mieszkańców i gości będą przygotowane uroczyste spotkania, turnieje, dyskoteki i koncerty. Taki charakter święta ma już wieloletnią tradycję, mówi Zastępca Burmistrza Miasta Lubaczowa, Janusz Waldemar Zubrzycki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program obchodów Dni Lubaczowa jest bardzo rozbudowany.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozpoczęcie odbędzie się już w najbliższy piątek. Włodarze Miasta najpierw zapraszają do Szkoły Muzycznej im. Krzysztofa Komedy na godzinę 9.00, na Uroczysta Sesję Rady Miejskiej połączoną z wpisami do Honorowej Księgi Miasta Lubaczowa. Następnie na Rynek Miejski, gdzie nastąpi tradycyjna, kolorowa Żakinada, której zwieńczeniem będzie oficjalne otwarcie Dni Lubaczowa o godzinie 12.00.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe