XX Powiatowe Igrzyska LZS w Zwierzyńcu

  • 14.06.2019, 09:05 (aktualizacja 14.06.2019, 14:22)
  • Małgorzata Kryk
XX Powiatowe Igrzyska LZS w Zwierzyńcu www.zamojskieligilzs.cba.pl
Jubileuszowa XX edycja Powiatowych Igrzysk LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego odbędzie się w dn 22-23.06 (sobota, niedziela) w Zwierzyńcu.

Gospodarzem poprzedniej edycji była Gmina Miączyn, gdzie zorganizowano gry zespołowe w piłkę nożną, siatkową i koszykowa oraz konkurencje takie jak: przeciąganie liny, przenoszenie worków z piaskiem oraz  rzut lotką do tarczy czy rzut podkową. Do tegorocznych zmagań przystąpią reprezentanci gmin powiatu zamojskiego. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Krzysztof Pszenniak, wiceprzewodniczący Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie do tej pory gminy w przeciągu 19 lat były najlepsze oraz kto może być faworytem tegorocznych zawodów? Bardzo silną ekipę zawsze reprezentowała Gmina Sitno.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W czasie Igrzysk przewidziano mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP dziewcząt i chłopców oraz gier i zabaw adresowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. O programie czerwcowych Igrzysk poinformował Krzysztof Pszenniak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkich sympatyków sportu w dn. 22-23.06 zapraszamy do Zwierzyńca.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe