IV Lubaczowska Piątka dla Kamilka Kopciucha

  • 14.06.2019, 09:21
  • Ks. Mariusz Pastuszak
IV Lubaczowska Piątka dla Kamilka Kopciucha
W Lubaczowie odbędzie się (15.06) IV Lubaczowska Piątka, IV Marsz Nordic Walking oraz III Lubaczowska Dziesiątka – dla Kamilka Kopciucha „... by żyć tak jak Wy...”

Organizatorami zawodów jest Stowarzyszenie Biegomania i Miasto Lubaczów.
Celem imprezy jest propagowanie aktywnego stylu życia. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najzdrowszej formy aktywności ruchowej. Promowanie zdrowego stylu życia jako drogi do zapobiegania uzależnieniom wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Promocja biegania, marszu Nordic Walking w Lubaczowie i na Podkarpaciu. A także zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kamilka Kopciucha.
Start, meta i biuro zawodów znajduje się na lubaczowskim Rynku. Rozpoczęcie o godzinie 14.00.
Uczestnicy będą mogli wziąć udział w biegu na dystansie 5 i 10 kilometrów a także w marszu na dystansie 5 kilometrów.
O godzinie 17.00 rozpocznie się dekoracja zwycięzców i wręczenie pamiątkowych pucharów. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy.
Koszt uczestnictwa to 40 zł. Z każdego wpisowego 10 zł zostanie przekazane dla Kamilka Kopciucha. Także każda kwota wpłacona powyżej 40 zł zostanie przekazana dla niego.
Wszelkie informacje na temat zawodów są dostępne na stronie chronotex.pl.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe