Magia czytania

  • 14.06.2019, 13:20
  • Katarzyna Muszyńska
Magia czytania
„Magia czytania” to tytuł projektu, którego uroczyste podsumowanie odbyło się 13 czerwca 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

 Autorami i realizatorami przedsięwzięcia była Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu i grupa nieformalna Animatorzy Zmiany. Przedsięwzięcie skierowano do dzieci najmłodszych – powiedziała Dorota Mach, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Podczas projektu odbywało się wiele warsztatów oraz spotkań między innymi z Renatą Piątkowską. Te warsztaty miały na celu oswoić dzieci z książką.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Uroczystość rozpoczęła dr Dorota Mach - Dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu, która po przywitaniu uczestników, zaprosiła wszystkich na spektakl pt. „Kotka Milusia”. Przedstawienie zrealizowane metodą Kamishibai adresowane było przede wszystkim do najmłodszych widzów, ale nie tylko…. Prezentowana historia „pewnego spotkania” to nie tylko opowieść, o tym „czy kot i mysz znajdą wspólny język?”, ale przede wszystkim o tym, czy możemy żyć samotnie, czym jest wolność i jakie są jej granice. Spotkanie z Małym Teatrem zostało uatrakcyjnione obecnością kota Parysa, który wśród dzieci wywołał prawdziwe poruszenie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt MAGIA CZYTANIA był dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Katarzyna Muszyńska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe