Duży sukces Zamościa

  • 14.06.2019, 13:24
  • Joanna Mazurek
Duży sukces Zamościa
Duży sukces Zamościa: Miasto jest laureatem konkursu BUSINESS EXCELLENCE w kategorii Gmina Proinwestycyjna.

Konkurs organizuje stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Jak informuje Urząd Miasta Zamość, konkurs jest elementem Programu Promocji Firm i Gmin Business Excellence, który ma za zadanie wyróżniać i nagradzać najlepsze firmy i samorządy z regionu, wywierających istotny wpływ na rozwój gospodarczy Lubelszczyzny, a

do tytułu Laureata „Business Excellence” nominowane były samorządy, które wyróżniają się swoją przedsiębiorczością. Pod uwagę brano m.in. wyniki finansowe, standardy obsługi inwestora, innowacyjność, działania promocyjne, dostępność i jakość oferty inwestycyjnej i relacje z przedsiębiorcami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tomasz Kossowski przyznaje, że terenów z przeznaczeniem na inwestycje w samym mieście Zamość jest coraz mniej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs odbywał się w kategoriach: Smart Gmina, Eko Gmina, Gmina Proinwestycyjna oraz Gmina Obywatelska. Przypomnijmy, że Zamość został laureatem w kategorii Gmina Proinwestycyjna.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe