23-06-2019 Machnów Nowy

  • 25.06.2019, 08:11 (aktualizacja 25.06.2019, 11:41)
  • Joanna Suszko
23-06-2019 Machnów Nowy
Parafia pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła

Niedziele Radiowe to akcja Katolickiego Radia Zamość organizowana na terenie Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W niedzielę, 23 czerwca odwiedziliśmy parafię pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Machnowie Nowym w dekanacie Tomaszów Lubelski Południe. Jej proboszczem jest. ks. Jarosław Cioch.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Księdzu proboszczowi radą służy rada duszpastersko-ekonomiczna. O jej zadaniach powiedział nam Jan Wójtowicz, przewodniczący rady, a także budowniczy kościoła parafialnego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo aktywną wspólnotą - jedną z wielu - funkcjonującą na terenie parafii jest Legion Maryi. Istnieje od 1998 roku. O zadaniach Legionu Maryi oraz własnych doświadczeniach mówi pani Czesława.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Suszko

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe