Święto patrona Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

  • 17.06.2019, 14:03 (aktualizacja 17.06.2019, 14:50)
  • Joanna Mazurek
Święto patrona Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Patronował szkole, która przestaje już istnieć, ale jego przykład pozostanie dla uczniów wzorem.  Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu organizują kilkudniowe Święto Patrona gimnazjum. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W obchody Święta Patrona wpisał się także m.in. wernisaż prac ucznia klasy Szkoły Podstawowej nr 3 Franciszka Drozdowskiego, który odbył się w zamojskim Klubie Batalionowym. Po nim w sali widowiskowej odbył się koncert pod hasłem 'Bądźcie stróżami poranka”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jedna z absolwentek  Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II, Sandra, przyznaje, że postać patrona była niezwykle ważna i dla uczniów i dla nauczycieli gimnazjum.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Święto Patrona Gimnazjum nr 3 im. Papieża Jana Pawła II zakończy w środę Msza św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła. 

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe