Jak Judyta

  • 17.06.2019, 14:11
  • Anna Niderla-Kudach
Jak Judyta
O pięknie duszy, pięknie zewnętrznym i pięknie w relacjach rozmawiały uczestniczki wyjątkowych warsztatów rozwoju osobistego dla kobiet „Jak Judyta”.

Wzięły w nich udział panie ze Wspólnoty „W Jego Ręku” (15-16.06). Dlaczego właśnie biblijna Judyta stała się przewodnią postacią tych warsztatów – tłumaczy współprowadząca, Małgorzata Kornacka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warsztaty mają na celu pomóc kobietom odkrywać swoje piękno i wartość oraz dodawać odwagi do tkania własnej historii. Jest to też okazja, by rozprawić się wewnętrznym nieuporządkowaniem. Jednym z nich może być podejście do jedzenia – mówi Izabela Kornacka, druga ze współprowadzących.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warsztaty „Jak Judyta”, nawiązują do książki „Boży coaching. To ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii”, którą napisała Małgorzata Kornacka, psychoterapeutka odnosząca się w swej pracy do wartości chrześcijańskich. W tematykę piękna kobiety uczestniczki warsztatów wprowadzała Anna Popek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat warsztatów „Jak Judyta” można dowiedzieć się na facebooku, na stronie: „Warsztaty Kobiet”.

Prowadzące warsztaty będą gośćmi audycji Inżynieria Duchowości w niedzielę 23 czerwca o godz. 20.00.

 

 

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe