Wszyscy jesteśmy zaproszeni

  • 26.06.2019, 12:30 (aktualizacja 28.06.2019, 11:50)
  • Joanna Mazurek
Wszyscy jesteśmy zaproszeni diecezja.zamojskolubaczowska.pl
Będą to wyjątkowe rekolekcje z wyjątkowym rekolekcjonistą. O. Antonello, włoski kapłan, współzałożyciel, powstałej w Brazylii wspólnoty Przymierze Miłosierdzia wygłosi rekolekcje w naszej diecezji.

Spotkania będą się odbywały od 28 do 30 czerwca w Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Zamościu, Górecku Kościelnym oraz w Goraju. Ich hasłem są słowa: „Duch, który umacnia miłość”.
Myślę, że Duch Święty zaprasza na te rekolekcje każdego – mówi ks. Piotr Jakubiak, organizator spotkań z o. Antonello w naszej diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rekolekcje rozpocznie w piątek o godz. 9.00 Msza św. w sanktuarium w Krasnobrodzie, kolejna Msza św., tym razem odpustowa, sprawowana będzie o godz. 12.00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim, zaś o 17.00 Eucharystia w sanktuarium w Górecku Kościelnym, po niej spotkanie modlitewne z katechetami. Tego dnia znów w Krasnobrodzie, tym razem o 19.30 swoje modlitewne spotkanie będą mieli kapłani.

W sobotę przed południem m.in. konferencja, adoracja i modlitwa wstawiennicza za diecezję, a o 12.00 Msza św. w krasnobrodzkim sanktuarium, zaś o 18.00 Msza św. i wieczór chwały w zamojskiej katedrze.
W niedzielę na zakończenie rekolekcji sprawowana będzie o godz. 8.00 Msza św. w parafii Goraj, a o 12.00 w Krasnobrodzie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Program diecezjalnych rekolekcji z o. Antonello dostępny jest na stronie internetowej naszej diecezji oraz na stronie Katolickiego Radia Zamość, które objęło je patronatem medialnym. Tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie będą mogli wybrać się na rekolekcje z o. Antonello, zapraszamy na transmisję Mszy św. z jego udziałem, z zamojskiej katedry w najbliższą sobotę o godz. 18.00.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe