Uwaga piesi!!!

  • 28.06.2019, 06:49 (aktualizacja 28.06.2019, 07:36)
  • Małgorzata Zaręba
Uwaga piesi!!!
Na dogach całej Polski dzisiaj (28.06) prowadzona jest akcja drogowa ph "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego".

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych na drogach kierowcy mogą spodziewać się wzmożonej liczy patroli policyjnych ponieważ prowadzona jest akcja drogowa ph "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem policyjnych działań jest poprawa bezpieczeństwa pieszych. Aktywność mundurowych koncentruje się przede wszystkim na kierujących pojazdami, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego wobec pieszych oraz na pieszych, którzy nie stosują się obowiązujących zasad ruchu . O akcji informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdarzenia, do których dochodzi z udziałem pieszych często są poważne.Dlatego zbliżając się do oznakowanego przejścia kierujący pojazdem ma obowiązek zachować szczególną ostrożność. Natomiast pieszy powinien uważnie obserwować sytuację na drodze.
 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe