Atrakcje podczas Plaży Open!

  • 28.06.2019, 07:36 (aktualizacja 28.06.2019, 09:38)
  • Małgorzata Zaręba
Atrakcje podczas Plaży Open!
Na terenie OSiR oraz na placu Rynku Wielkiego w Zamościu odbędą się Eliminacje do Mistrzostw Polski i wielki finał Plaży Open.

Przed nami jubileuszowa, 10. edycja Plaży Open. W tym roku ogólnopolski cykl turniejów siatkówki plażowej odbywa się w Białymstoku, Łodzi, Mysłowicach, Rybniku i Zamościu. Eliminacje do Mistrzostw Polski i wielki finał zaplanowano w dn. 28-30.06 na płycie zamojskiego Rynku Wielkiego. Dyrektor organizacyjny Marcin Strządała przyznał ,że dla kibiców przygotowanych jest mnóstwo konkursów, a w nich szereg nagród do wgrania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zgodnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na terenie zamojskiego OSiR usytuowane są trzy pełnowymiarowe boiska. Dyrektor zamojskiego OSiR-u Mateusz Ferens przyznał, że na czas rozgrywek są one specjalnie zabezpieczone przed deszczem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Marcin Strządała dodał, że nie zabraknie także atrakcji dla widzów, którzy będą mogli wziąć udział w różnorodnych rozgrywkach sportowych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Rynku Wielkim dla widzów dostępne są także zimne i gorące atrakcje tj; jacuzzi, sauna, czy kriokomora.
loadingŁaduję odtwarzacz...

O dobrą zabawę zadba dyrektor ds. Rozrywki (komik) Bartosz Gajda. Bowiem dla kibiców przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji m.in. na scenie zawitają artyści kabaretowi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sobotę (29.06) odbędzie się dyskoteka z muzyką klubową na plaży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas rozgrywek Plaży Open zaprezentuje się ok. 50 siatkarskich duetów.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe