Bóg widzi twoje złamane serce!

  • 28.06.2019, 11:46
  • Joanna Mazurek
Bóg widzi twoje złamane serce!
„Duch, który umacnia miłość” - te słowa są mottem rozpoczętych dzisiaj diecezjalnych rekolekcji. Prowadzi je o. Antonello, włoski kapłan, współzałożyciel, powstałej w Brazylii wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, który po raz kolejny gości w naszej diecezji.

O godz. 12.00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim rozpoczęła się Msza św. z udziałem rekolekcjonisty. Wcześniej o. Antonello głosił Słowo Boże podczas Mszy św. w Krasnobrodzie.
Bóg widzi twoje złamane serce, pełne wątpliwości, bez wiedzy co zrobić – podkreślał.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeszcze dziś w programie rekolekcji diecezjalnych z o. Antonello o godz. 17.00 Eucharystia w sanktuarium w Górecku Kościelnym, a po niej spotkanie modlitewne z katechetami. O godz. 19.30 swoje modlitewne spotkanie będą mieli kapłani.

W sobotę przed południem m.in. konferencja, adoracja i modlitwa wstawiennicza za diecezję, a o 12.00 Msza św. w krasnobrodzkim sanktuarium, zaś o 18.00 Msza św. i wieczór chwały w zamojskiej katedrze. W niedzielę na zakończenie rekolekcji sprawowana będzie o godz. 8.00 Msza św. w parafii Goraj, a o 12.00 w Krasnobrodzie.
Program diecezjalnych rekolekcji z o. Antonello dostępny jest na stronie internetowej naszej diecezji oraz na stronie Katolickiego Radia Zamość, które objęło je patronatem medialnym. Tych z Państwa, którzy z różnych powodów nie będą mogli wybrać się na rekolekcje z o. Antonello, zapraszamy na transmisję Mszy św. z jego udziałem, z zamojskiej katedry w najbliższą sobotę o godz. 18.00.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe