Seniorzy i amatorzy zagrają na korcie

  • 01.07.2019, 09:28 (aktualizacja 01.07.2019, 09:55)
  • Małgorzata Kryk
Seniorzy i amatorzy zagrają na korcie
Na kortach tenisowych przy ul. Studziennej 2 w Zamościu w najbliższy weekend (06-07.07) odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Seniorów i Amatorów. Od kiedy w naszym mieście na terenie zamojskiego OSiR powstałą hala do tenisa ziemnego ilość osób, które grają w tenisa znacznie wzrosła.

Osoby lubiące czas spędzać aktywnie mogą uprawiać tenisa nie tylko w sezonie wiosenno -letnim, ale również zimowym. KT Return Zamość organizuje nie tylko regularne turnieje, ale także prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, a w sezonie zimowym wprowadził kursy nauki gry w tenisa dla osób dorosłych. Wszyscy, niezależnie od wieku mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na korcie. Popularyzacja tenisa i ranga turniejów, które odbywają się w Zamościu sprawia,ze biorą w nich udział nie tylko zawodnicy z naszego województwa, ale również z Polski. Warto dodać, że w poprzednim Ogólnopolskim Turniej Seniorów i Amatorów, który odbył się 22-23.06 także na otwartych kortach pierwsze miejsce zajęli reprezentanci naszego miasta i klubu; wiceprezes KT Return Zamość Jan Papierz, a na trzecim miejscu uplasował się pomysłodawca i założyciel kortów tenisowych w naszym mieście, honorowy prezes KT Return Zamość Janusz Kawałko. Najbliższy turniej tenisowy już w  ten weekend, a jego organizatorem będzie KT Return Zamość.

 

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe