Sezon wakacyjny i urlopowy w pełni

  • 01.07.2019, 09:35 (aktualizacja 01.07.2019, 09:42)
  • Małgorzata Kryk
Sezon wakacyjny i urlopowy w pełni
Przed nami letnie miesiące – lipiec i sierpień, czyli upalny okres który najczęściej i najchętniej spędzamy nad wodą.

Zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców miasta oraz turystów do korzystania z zalewu miejskiego, który znajduje się za Rotundą. Kąpielisko strzeżone jest przez ratowników wodnych przez cały okres wakacji w godz. 1000 – 1800. Nad zalewem na plażowiczów czeka wakacyjna strefa rekreacji. Czerwone i żółte boje wyznaczają strefy pływania, a nad bezpieczeństwem osób kapiących do końca wakacji czuwać będą ratownicy wodni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszyscy, bo dzieci, młodzież oraz całe rodziny czas wolny nad zalewem będą mogli spędzić aktywnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mateusz Ferens dodał, że dni, kiedy plaża będzie przepełniona nad bezpieczeństwem osób kapiących czuwać będzie większa liczba ratowników
loadingŁaduję odtwarzacz...

W naszym regionie miejsca do kąpieli, gdzie bezpieczeństwa nad wodą strzegą ratownicy wodni znajdują się także w: w Krasnobrodzie, Majdanie Sopockim, Nieliszu, Józefowie i Zwierzyńcu.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe