SOLI DEO w Biłgoraju już po raz XX

  • 01.07.2019, 10:06
  • Joanna Ferens
SOLI DEO w Biłgoraju już po raz XX
Już w najbliższą niedzielę (07.07) na scenie letniej BCK w Biłgoraju odbędzie się Jubileuszowa XX edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej SOLI DEO pod patronatem J.E. Ks. Bp Mariana Rojka.

Jak na jubileusz przystało organizatorzy przygotowali niespodzianki i ciekawe koncerty. Zapowiada się wyśmienita uczta duchowa, a to za sprawą ciekawych wykonawców. Na wydarzenie zaprasza dyrektor Festiwalu, ks. Marek Kuśmierczyk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal tradycyjnie rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Jerzego pod przewodnictwem ks. bp. prof. Jana Śrutwy.  O godz. 17.00 na scenie letniej BCK rozpocznie się część koncertowa. W tym roku wystąpią: zespół LA PALLOTINA z Warszawy, s. Julita Zawadzka,  zespół ‘Muode Koty i zespół Let Him Run, zaś na zakończenie festiwalu odbędzie się koncert uwielbienia prowadzony przez ks. Andrzeja Wąska i zespół Aniołki.

Organizatorami festiwalu są: Komitet Organizacyjny SOLI DEO, KSM ‘Nadzieja’ i ‘Serce’, a współorganizatorami są: Urząd Miasta w Biłgoraju, Starostwo Powiatu Biłgorajskiego, Urząd Gminy w Biłgoraju oraz Biłgorajskie Centrum Kultury. Szczegóły na plakacie.

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe