Turnusy obozowe w Bondyrzu

  • 01.07.2019, 15:13 (aktualizacja 04.07.2019, 10:51)
  • Małgorzata Kryk
Turnusy obozowe w Bondyrzu
Wakacje to przede wszystkim okres na odpoczynek. Dla osób niepełnosprawnych jest to szczególny czas na zregenerowanie sił poprzez rehabilitację.

Miejscem, gdzie osoby niepełnosprawne ze stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” mogą spędzić wakacje jest jest Bondyrz. Jest to wieś powiecie zamojskim, w gminie Adamów, która położona jest w dolinie Wieprza. Baza sportowa w Bondyrzu wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, o czym poinformował prezes Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu Ireneusz Klimek.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na kolejnych turnusach czas spędzą wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno – wychowawczych.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W zaciszu przyrody czas na odpoczynku spędzili już zawodnicy z Polski i Węgier

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe