Zbliża się Jarmark św. Kiliana

  • 04.07.2019, 08:57 (aktualizacja 11.07.2019, 12:54)
  • Joanna Mazurek
Zbliża się Jarmark św. Kiliana
Festyny, jarmarki, dni miejscowości czy inne tematyczne imprezy – od niedawna w sezonie wiosennym i letnim takie wydarzenia organizuje wiele gmin. Jedną z najstarszych na Lubelszczyźnie jest Jarmark św. Kiliana, który od kilku stuleci odbywa się na początku lipca w Skierbieszowie.

W tym roku rozpocznie się on 5 i potrwa do 7 lipca. Swoje dzieła będą prezentować rękodzielnicy i rzemieślnicy z różnych stron kraju. Nie zabraknie straganów z różnego rodzaju jarmarcznymi artykułami, ale także czegoś dla ducha, czyli występów tych bardzo, i tych mniej znanych artystów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Atrakcji nie zabraknie także ostatniego dnia.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość jest patronem medialnym Jarmarku św. Kiliana w Skierbieszowe. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo plakat ze szczegółowym programem wydarzenia.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe