Wakacje z rakietą

  • 04.07.2019, 11:23 (aktualizacja 04.07.2019, 11:28)
  • Małgorzata Kryk
Wakacje z rakietą
Klub Tenisowy Return Zamość organizuje bezpłatne zajęcia na kortach dla dzieci i młodzieży szkolnej, a więc uczniów szkól podstawowych i średnich.

Cykliczny program ph. Wakacje z rakietą” adresowany jest do osób zainteresowanych, które chciałyby nauczyć się gry na korcie. Rozpoczęły się wakacje, dlatego treningi w tym czasie prowadzone będą na otwartych kortach przy ul. Studziennej 2 przy paku Miejskim, a jeśli warunki atmosferyczne będą niesprzyjające na zamojskiej hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zajęcia adresowane są do młodzieży szkolnej, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności, a treningi poprowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Na zajęcia z nauki i doskonalenia gry w tenisa zimnego serdecznie zaprasza prezes KT Return Zamość Jacek Podkościelny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

KT Return prowadzi nie tylko zajęcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są w małych 3,4 5 i 6 - osobowych grupach na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Zajęcia dla dorosłych cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy ilość zgłoszonych osób.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia dla dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku, Organizatorem zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych jest Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return Zamość.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe