Zaproszenie dla krwiodawców

  • 15.07.2019, 11:29
  • Joanna Mazurek
Zaproszenie dla krwiodawców źródło: pixabay
Różni ich to, czym zajmują się na co dzień i skąd pochodzą, ale łączy jedno: bezinteresowność.

Honorowi dawcy krwi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej, bo o nich mowa, spotkają się w Tuczępach na swojej pielgrzymce. Odbędzie się ona 21 lipca i połączona będzie z uroczystościami odpustowymi ku czci św. Anny - patronki tuczępskiej parafii. Powitanie zaplanowane jest na godz. 11.20, a następnie uczestnicy odmówią różaniec w intencji krwiodawców i ich rodzin oraz pracowników Służby Zdrowia. Po uroczystym wniesieniu do kościoła obrazu św. Anny, który przeszedł renowację, a więc kilka min. po godz. 12.00, rozpocznie się Msza św., tymczasem na godz. 13.20  zaplanowany jest koncert dziękczynienia. Do wspólnej modlitwy  zaprasza Duszpasterz Honorowych Dawców Krwi i proboszcz parafii ks. Ryszard Ostasz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas pielgrzymki honorowych dawców, nie może oczywiście zabraknąć możliwości oddania krwi.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat pielgrzymki honorowych dawców krwi z diecezji zamojsko-lubaczowskiej, usłyszą Państwo w rozmowie z ks. Ryszardem Ostaszem na naszej stronie internetowej radiozamosc.pl, w zakładce 'Rozmowa dnia”.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe