V Rodzinny Sportowy Piknik z myślą o misjonarzach

  • 07.07.2019, 15:54
  • Ewelina Dumała/Małgorzata Kryk
V Rodzinny Sportowy Piknik z myślą o misjonarzach
Dzieła Misyjne Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zapraszają na V Rodzinny Sportowy Piknik z myślą o misjonarzach w Grodzie Posadów.

Dzieła Misyjne Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Stowarzyszenie Miłośników Grodu Posadów oraz Urząd Gminy Telatyn zapraszają na V Rodzinny Sportowy Piknik z myślą o misjonarzach w Grodzie Posadów, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (14.07). Ideę, która przyświeca wydarzeniu przybliża ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor Dzieł Misyjnych Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W programie wydarzenia przewidzianych jest wiele atrakcji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zaplanowane są też wydarzenia o tematyce sportowej, takie jak, m. in. konkurs dla dzieci na najładniejszy zamek z piasku, mistrzostwa w wędkarstwie czy w tenisie stołowym.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biletem wstępu na piknik będzie ofiara na cele misyjne. Ks. Andrzej Łuszcz kieruje zaproszenie do wszystkich zainteresowanych z całej diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął po raz kolejny Biskup Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej Marian Rojek oraz Beata Mazurek, poseł do Parlamentu Europejskiego. Patronat medialny sprawuje Katolickie Radio Zamość.

 

Ewelina Dumała/Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe